Címke betegellátás

Visszatér az OEP- Hegedűs Zsolt bejelentése mindent megváltoztat az egészségügyben

Újabb jelentős változás körvonalazódik az egészségügyben: a Tisza-kormány egészségügyi minisztere, Hegedűs Zsolt bejelentette, hogy folyamatban van az egészségügyi háttérintézmények átadása-átvétele, és ennek részeként a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelőnél is jártak. A miniszter közlése szerint az intézmény hamarosan ismét Országos Egészségbiztosítási Pénztárként,…

Változás a rendelőkben: így vizsgálnak meg ha orvoshoz mész

Új korszak kezdődött az orvosi időpontfoglalásban: a betegek automatikus SMS- vagy email-értesítést kapnak a lefoglalt vizsgálataikról, hogy ne feledkezzenek meg a megjelenésről. Az intézkedés célja a várólisták csökkentése, a kapacitás jobb kihasználása és a páciensek pontosabb tájékoztatása.   A Magyar…