Rendkívüli hírt kaptunk! Meghozta a döntést a Gazprom, ekkor állítja le az Északi Áramlatot
Augusztus 31. és szeptember 2. között karbantartás miatt leállítja a földgázszállítást a Gazprom az Északi Áramlat 1 vezetéken – írja az index.hu a Reuters cikke alapján. Állítólag a karbantartást a Siemensszel közösen végzik el A hírügynökség értesülései szerint a karbantartás befejezése után a fölgás-szállítás…