Megszünteti a MOHU 2026 júliusától – Ezért is fizetni kell hamarosan!

Jelentős változás jön július 1-jétől azok számára, akik lakásfelújítás, kisebb bontás, burkolatcsere vagy ház körüli munkák után építési-bontási törmeléket vinnének a hulladékudvarba. A MOHU döntése értelmében megszűnik az a korábbi lehetőség, hogy a magánszemélyek évente meghatározott mennyiségű sittet díjmentesen adhassanak…






