Kezdőlap EGÉSZSÉG Kanál teszt! Egy egyszerű kanál segítségével könnyen ellenőrizhetjük belső szerveink egészségi állapotát!...

Kanál teszt! Egy egyszerű kanál segítségével könnyen ellenőrizhetjük belső szerveink egészségi állapotát! Mutatjuk hogyan!

Hirdetés

Az alábbiakban egy nagyon egyszerű egészség ellenőrzési tesztet mutatunk, melyet bárki könnyedén elvégezhet otthon. Csupán egy kanálra van szükség, és 60 másodperc alatt ki tudjuk deríteni, hogy melyik szervünk beteg, és melyik egészséges.

 

Hirdetés

Lehet, hogy hihetetlennek tűnik, de érdemes kipróbálni! Szerezzünk be egy hagyományos teáskanalat, és egy nejlonzacskót, és mielőtt nagyobb kételkedésbe kezdenénk, próbáljuk ki. A módszer segítségével kideríthetjük, hogy minden rendben van-e a légzőszerveinkkel, a bél-és hormonrendszerünkkel, az anyagcserénkkel, a veséinkkel, és a fogainkkal.

Mit kell tennünk?

A tiszta kanál segítségével kaparjunk le egy kevés lepedéket a nyelvünkről. Jó, ha minél hátsóbb, a torokhoz közelebbi részről sikerül lepedéket vennünk. Ezután fogjuk meg a kanalat, és 60 másodpercre zárjuk a zacskóba, úgy, hogy közben ne érje erős, és intenzív fény. Ha erős fényre tesszük, a baktériumok szaporodás már ilyen rövid idő alatt is beindul, és eredményünk nem lesz releváns.

Egy perc múlva nézd meg jobban, hogy milyen színű a kiskanálon levő lepedék. Ha nem változott semmit, vagyis nagyjából semleges színű, akkor azt jelenti, hogy egészséges vagy. Ha kissé furcsa színe, és szaga van, akkor azt jelzi, hogy probléma lehet valamelyik belső szerveddel.



A nyelven levő lepedék állapotából következtetni lehet a tüdő, légutak, máj, vese, belek vagy a hormonháztartás egészségi állapotára. Nem kell pánikba esni, érdemes minél hamarabb felkeresni egy szakembert.

Ha valakinek gyakran édeskés, gyümölcsös illatú a lehelete, akkor azt jelezheti, hogy anyagcsere problémái vannak, de cukorbetegség gyanúja is fennállhat. Ha ammónia szagú a lehelet, akkor ez veseproblémát jelez.

A rossz lehelet is gyakran valamilyen belsőszervi problémát jelez, de akár a fogkő, vagy egy lyukas fog is lehet az okozója. Mindenképp fordítsunk rá figyelmet!

Szerző: tudasfaja.com

Hirdetés